top of page
Zoeken

Het huis is uitgepakt

  • Foto van schrijver: Marcel Pennings
    Marcel Pennings
  • 28 jun 2021
  • 1 minuten om te lezen

Bijgewerkt op: 29 jun 2021

De steigers zijn weggehaald waardoor het huis als het ware is uitgepakt. We zijn dan ook erg blij met dit cadeautje. Steeds beter is zichtbaar hoe het eindresultaat er uit gaat zien.

In het avondlicht komt het populieren hout goed tot zijn recht. Inmiddels zijn ook alle leidingen ingegraven en zijn we al aangesloten op de riolering. Het spannendste op dit moment is nog de vraag wanneer we aangesloten gaan worden op de stroom en water. Je zou zeggen met zoveel zonnepanelen kun je in de zomer genoeg stroom maken maar helaas gaat dat niet op. Je moet namelijk op de stroom zijn aangesloten om de zonnepanelen te kunnen laten werken. De bouwvak vakantie staat in augustus gepland dus als we er dan in willen moeten alle werkzaamheden voor dit tijd zijn afgerond.

De oostkant met onze voordeur is indrukwekkend hoog! Mooi detail vind ik dat je aan de achterzijde de lichtstreepjes ziet. Dat komt omdat hier de veranda zit.

Aan de binnenkant wordt ook gewoon doorgewerkt. De basis voor de keuken staat er en monique test even de hoogte van het werkblad dat er nog niet zit. Binnenkort wordt het blad ingemeten.


 
 
 

Коментари


Volg Marcel:

  • LinkedIn Social Icon
  • YouTube Social  Icon

Marcel Pennings, Trainer en Teamcoach

De Kilder 6

6983 HK Doesburg

Marcel Pennings is lid van de ploeg van Beter Koersen en is een enthousiaste trainer en teamcoach die zich op zijn gemak voelt bij vraagstukken waarin samenwerken een grote rol speelt. Hij onderzoekt op positieve manier welke vorm van samenwerking al werkt en bouwt dat verder uit. Met zijn persoonlijke aanpak maakt Marcel zichtbaar wat gezien mag worden. Hij is afkomstig uit Arnhem, Gelderland, Nederland.

Marcel heeft zich gespecialiseerd in het coachen van vakinhoudelijke of technische teams. In zijn werk maakt hij graag gebruik van de kleurensystematiek van Insights Discovery.

bottom of page